Adres
Şemsettin Cad. Bulancak/Giresun PK:28300 Türkiye

Çalışma Saatleri 
Pzt-Cuma: 08:00 - 18:00
Cmt: 09:30 - 17:00

Biz Kimiz?

Yaratıcılığı Dijitale Taşıyoruz!

Alicann.com olarak, web ve grafik tasarım alanında tutkulu bir ekibiz. Deneyimli tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, dijital dünyada etkileyici ve özgün deneyimler yaratma amacıyla bir araya geldi. Alicann.com olarak, web ve grafik tasarım alanında tutkulu bir ekibiz. Deneyimli tasarımcılarımız ve geliştiricilerimiz, dijital dünyada etkileyici ve özgün deneyimler yaratma amacıyla bir araya geldi. Her projeye özgü yaklaşımlarımızla, müşterilerimize dijital varlıklarını en iyi şekilde temsil etmelerine yardımcı oluyoruz. Bizimle çalışarak, tarzınızı ve mesajınızı yansıtan çarpıcı tasarımların yanı sıra kullanıcı dostu, işlevsel ve çığır açan web siteleri elde edeceksiniz. Siz de Alicann.com ailesine katılın ve dijital dünyada fark yaratalım.

Firma Değerlerimiz

Misyonumuz

Müşterilerimizin dijital hedeflerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak ve onları rakiplerinden öne çıkaran benzersiz çözümler sunmak için varız. Tutkulu ekip ruhumuzla, kaliteli tasarım ve geliştirme hizmetleriyle iş ortaklarımızın başarısına katkıda bulunuyoruz.

Vizyonumuz

Dijital dünyada sınırları zorlayan ve inovasyonla dolu projelere imza atarak sektörün önde gelen tasarım ve teknoloji firmalarından biri olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, geleceği öngören ve ilham veren dijital deneyimler sunmayı taahhüt ediyoruz.

İş Ahlakımız

Etik değerlere bağlılığımızı her projede gösteriyoruz. Şeffaflık, dürüstlük ve güvenilirlik, iş yapma şeklimizin temelini oluşturuyor. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurarak uzun vadeli işbirlikleri oluşturuyoruz.

Yaratıcılık ve İnovasyon

Yenilikçi fikirlerin ve yaratıcılığın peşinden gidiyoruz. Sıradanlığı reddediyor, her projede fark yaratan çözümler sunuyoruz. Teknolojideki gelişmeleri yakından takip ederek, projelerimizi her zaman önde tutuyoruz.